1. Květen

Co vás čeká 1. května 2016 v Milovicích ?

Pavé Tour Milovice 2015 (Autor: Michal Červený)

Letopočet se nám přehoupl na rok 2016 a s ním je před námi neodmyslitelně také další ročník jarní klasiky PAVÉ TOUR MILOVICE, který míří za svým čtvrtým pokračováním. Máme zprávy, že mnozí z Vás se již na Milovickou jarní klasiku moc těší a pilně se připravují.

I letos se dočkáte několika novinek a s některými nich Vás nyní seznámíme. Co se však v žádném případě nemění je datum konání 1. května. První Májovou neděli si tedy rezervujte pro PAVÉ TOUR MILOVICE.

Jednou z nejzásadnějších letošních aktualit je drobná úprava délky trati. Závod bude letos pro obě startovní vlny o jeden okruh zkrácen. Distance se ale příliš nezmění, zkrátí se pouze o několik málo kilometrů .

V prvním okruhu se po průjezdu kolem bývalého vojenského letiště nepojede tradičně vlevo k průjezdů cílovou čárou v Milovicích, ale vpravo spojnicí zpět na okruh a opět vpravo po směru jízdy závodu, na obec Lipník (viz mapka trati níže). Poté se již pojedou klasické okruhy tak, jak jste zvyklí z minulosti. Na této nové části trati najdete samozřejmě kostky a také mírné stoupání.

V konečném součtu kilometrů to bude vypadat takto:
1. vlna 1+4 okruhy, 120km (Elite, Muži Open 19–39 let)
2. vlna 1+2 okruhy, 78km (mládež 15–18let, M40–49, M50–59, M60+, Ženy)

Své děti letos rozhodně vezměte sebou! Jednou z novinek je totiž dětská jízda. Akce záměrně nebude pojata jako tradiční závod, ale jako jízda. Chceme dětem dát ochutnat atmosféru nevšední akce a jízdy po kostkách. Cílem je, aby děti zažily pouze pocit radosti a dobrou zábavu. Soutěžení si děti na jiných akcích užijí dosyta. Všichni kluci a holky jsou vítáni a všechny děti, které se jízdy zúčastní, budou také odměněny.

Jak taková jízda může v praxi vypadat, shlédněte v našem článku s videem Děti na koskách Paříž-Roubaix. Ještě doplňujeme, že akce pro děti proběhne ihned po odstartování obou hlavních závodních vln.

Toto je několik aktualit z PAVÉ TOUR. Sledujte náš web, další info bude již brzy následovat.

Kontakty

Radek Beneš
Ředitel závodu, vedoucí trati
Tel.: 603 819 328
Email: beny.x@seznam.cz

Martin Skála
Registrace, partneři, web
Tel.: 777 034 600
Email: info@prologbike.cz

zdravotní pojištění pro zdravotně postižené http://blog.aukro.cz/cialis.html John hay věda a lékařství